Mini Modúl Tarchuradóir Leathan Leathan Analógach 0.6~6GHz Nasc Tarchuir Optúil Tarchuradóir Snáithín snáthoptaice

Cur síos gairid:

Is trasghlacadóir leathanbhanda analógach Mini (Tarchuradóir Fiber snáthoptaice) é trasghlacadóir leathanbhanda analógach ar chostas íseal, ardfheidhmíochta le raon dinimiciúil an-leathan, atá deartha go sonrach d'fheidhmchláir snáithíní optúla RF.Cruthóidh péire transceivers RF dhá bhealach go optúil agus optúil go naisc tiontaithe agus tarchurtha RF ar féidir leo raon saor in aisce dinimiciúla ard-spioráide (SFDR) a sholáthar, ag feidhmiú ag minicíochtaí ó 0.6GHz go 6GHz.Is é an cónascaire optúil caighdeánach ná FC/APC le haghaidh feidhmeanna machnaimh ar chúl íseal, agus déantar an comhéadan RF trí chónascaire SMA 50 ohm.Úsáideann an glacadóir fótadiode InGaAs ardfheidhmíochta, úsáideann an tarchuradóir léasair FP/DFB leithlisiú optúil líneach, agus úsáideann an snáithín optúil snáithín aonmhód 9/125 μm le tonnfhad oibre 1.3 nó 1.5μm.


Sonraí Táirge

Tairgeann Rofea Optoelectronics táirgí modhnóirí snáthoptaice agus fótóinic

Clibeanna Táirge

 

Gné táirge

Freagra bandaleithead 0.6GHz go 6GHz

Cás miotail teilgthe daingean

SFDR ard

freagra minicíochta cothrom

1.3 agus/nó 1.5μm le FP/DFB leithlis

Iarratas

⚫ WiMAX / 4G LTE
⚫ Cumarsáid 5G
⚫ Dáileadh minicíochta raidió long-iompartha
⚫ stáisiún talún satailíte

paraiméadair

paraiméadar siombail Íosluach Luach tipiciúil Luach uasta aonad
Voltas soláthair VCC 4.5 5 4.5 Volta

Soláthar reatha

(sruth iomlán faighte agus faighte)

ICC 100 mA
 Cumhacht aschuir léasair 2 4 mW
 Tonnfhad oibriúcháin an tarchuradóra 1310/1550 nm
 Tonnfhad oibriúcháin an ghlacadóra 1310/1550 nm
 Ard-minicíocht scoite HFC 6 GHz
 Gearradh minicíocht íseal LFC 0.6 GHz
Freagra minicíochta(0.6– 6GHz) ± 1.5 ±2 dB
Cumhacht rf ionchur -5 dBm
ionchur/Impedance aschuir Z 50 Ómais
Cóimheas tonnta seastaVSWR 1.5 dB
Gnóthachan nasc rf -5 0 dB
Rf port SMA
Port snáithíní optúla Snáithín aon-mhód900umCásáil chosantaFC/APC

Teorainn paraiméadair

paraiméadar siombail Íosluach Luach uasta aonad
Teocht stórála TS -40 +85
Teocht oibriúcháin TO -25 +65
Voltas Soláthair DC VDP +9 +15 V
Uas-ionchur RF(Tx) +10 dBm
Uas-ionchur optúil (Rx) 4 mW

 

Toise gléasta

(a) Modúl tarchuir

(b) Modúl glactha

 

 

faisnéis ordú

ROF-MINI XX XX X X
Modúl trasghlacadóir optúil mionbhanda analógach Tonnfhad oibriúcháin: 13- 1310nm

15- 1550nm

Bandaleithid modhnú: 01--- 0.5~ 1200MHz02--- 50-3000MHz

03--- 0.6~6GHz

imchleachtadh:

M--- modúl

Conraitheoir snáithíní optúla:

FA--- FC/APC

SP --- Úsáideoir sonraithe

 

* déan teagmháil lenár díoltóir má tá riachtanais speisialta agat.


  • Roimhe Seo:
  • Ar Aghaidh:

  • Tairgeann Rofea Optoelectronics líne táirge de mhodhnóirí leictreastatacha tráchtála, modhnóirí Céime, Modulator Déine, Fóta-bhrathadóirí, Foinsí solais léasair, Léasair DFB, Aimplitheoirí optúla, EDFA, léasair SLD, modhnú QPSK, léasair Pulse, Brathadóir solais, Fóta-bhrathadóir Cothrom, Tiománaí léasair , Aimplitheoir snáthoptaice, Méadar cumhachta optúil, Léasair leathanbhanda, Léasair tunable, Brathadóir optúil, Tiománaí dé-óid léasair, amplifier Fiber.Cuirimid go leor modhnóirí ar leith ar fáil freisin le haghaidh saincheaptha, mar mhodhnóirí céim eagair 1 * 4, modhnóirí ultra-íseal Vpi, agus modhnóirí cóimheas díothaithe ultra-ard, a úsáidtear go príomha in ollscoileanna agus in institiúidí.
    Tá súil agam go mbeidh ár gcuid táirgí cabhrach duit agus do do chuid taighde.

    Táirgí Gaolmhara